Ados Kimdir? Ados yıkılır indir Türkçe mp3 indir

Ados Kimdir? Ados yıkılır indir Türkçe mp3 indir

Ados Kimdir?    Ados yıkılır indir Türkçe mp3 indir
Ados Kimdir?    Ados yıkılır indir Türkçe mp3 indir Ataturk Haber
Bu içerik 235 kez okundu.

 

Âdem Oslu mahlasıyla Ados 4 Nisan 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ve halen Bahçelievler ve Şirinevler’de yaşamaktadır. Kariyerine 2005 yılında ilk adımlarını atarak başladı. Adının ve soyadının ilk iki harfleriyle meydana gelen Ados mahlası ile rap dünyasında boy göstermeye başladı. Ancak sonradan mahlası çok sevdiği bir anime karakterinden aldığını belirtti. Şuan Eli Oslu ile evli olup en son yıkılır albümü ile listeleri alt üst etti. Hata arama motorunda Ados Yıkılır indir en çok aranan anahtar kelimeler oldu. Emin adımlarla ve her daim çizgisini bozmadan ilerleyen Ados kariyer basamaklarını güzelce tırmandı.

Ados’ un Müzik Kariyeri

2005 yılında adımlarını attıktan iki yıl sonra 2007’de ilk underground albümü olan Şehrin Kartalını yayınladı. Ardından bir çok albüm ve single çalışmaları oldu ve hepsinde de kendi kitlesini buldu ve buldukça genişledi, sevildi. 2007 yılında bir albüm daha yayınlayan Ados oldukça beğeni topladı. 2008 yılında Sepya; 2014 yılında Yavaşla Dünya; 2017 yılında Çare Ados; 2018 yılında Ah Ben ve Elimden Kaçar; 2019 yılında Kamber, Delikanlı Gibi. Ayı, En Derine, Parazit, Aga ve Karanlık; son olarak 2020 yılında Make Am, Eylül ve Yıkılır gibi şarkılar çıkarsa da birkaç albümle dinleyici kitlesini iyice spesifikleştirdi.

2007 ikinci albümü Ekimoz, 2011 yılında Eskiz albümü buna örnek verilebilir. 2012 yılında ise ilk defa yasal bir albüm çıkartarak yoluna devam etti. Bu albüm Katarsistir. Aralar vererek müzik hayatında ilerleyen sanatçı, bir çok sanatçının albümlerine konuk oldu. Konukluk yaptığı şarkıları dinleyicileriyle Küllük Bootleg başlığı altında sundu. 2013 yılında EP ve 2014 yılında Naperva albümünü çıkardı.2016 yılında Vertigo albümünü yayınladı.

Ebru Yaşar 2017 Öldüm Sahiden şarkısında yer aldı. 2018 yılında Mizantrop albümü ile dinleyicinin karşısına çıktı. Son zamanlarda rap dünyasında hatta tüm Türkiye’de yankı uyandıran Susamam şarkısında kuraklık başlığında oldukça beğeni toplayan bir kısma imza attı. Çıkardığı herprojede ve bulunduğu her işte güzel tepkiler alan Ados’ un şarkıları da Türkçe mp3 indir platformlarında oldukça sık aratılmaktadır.

 

Kaynak: https://mp3semti.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi