Vodafone Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulamasını ilk defa telefona indirecek olanlara özel olarak 5 GB hediye internette verilmektedir. Vodafone yanımda uygulaması içerisinde sunulan birbirinden farklı kampanyalar ile kısa sürede günlük, haftalık veya aylık bedava internet hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet
Vodafone Bedava İnternet tufant
Bu içerik 620 kez okundu.

 

 Vodafone ilk defa geçiş yapan kullanıcıların faydalanabilecekleri 15 GB hoşgeldin bedava internetinden faydalanabilmek için belirli bir sms girilmesi gerekir. Konu üzerinde daha detaylı bilgi alabilmek ve Vodafone kampanyalarından genel olarak faydalanabilmek için sitemiz içerisinde ki yazı alanlarını takip edebilirsiniz. Herhangi bir operatörde belirli bir miktar TL yüklemesi yaptıktan sonra operatörün sunmuş olduğu birbirinden farklı kategorideki paket içeriğini satın alabiliyorsunuz. Bu paketler ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmaktadır.

Vodafone “Bana Ne Var” İle Bedava İnternet

Bazen konuşma, mesajlaşma ve İnternet paketleri ayrı olarak sunulurken bazen de üçlü paketler halinde operatörler tarafından sunulmaktadır. Seçilecek olan paketler aracılığı ile yapılan ödeme karşılığında internet sahibi olabiliyorsunuz. Ancak bulunduğunuz operatörden bedava internet kazanmanın da yolları bulunuyor. Herhangi bir ücret ödemeden veya telefonunuza belirli bir miktar TL yüklemeniz gerekmeden bedava interneti kazanabiliyorsunuz. Vodafone bedava internet fırsatından faydalanabilmek için Vodafone yanımda uygulaması üzerinden “bana ne var” adı verilen kısım üzerinden bedava internet sahibi olabilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık olarak Vodafone bedava internet fırsatlarından faydalanabilmek için sitemiz içerisinde sürekli olarak güncellenen bilgi alanlarını okuyabilirsiniz. Burada sunulmuş olan her bir paketin belirli bir süresi bulunur. Bedava internet kullanmaya başlayabilmek için bir onay mesajı gelinmesi beklenmelidir. Ardından rahatlıkla kullanılabilir hale gelir. Vodafone'un sunmuş olduğu pek çok paket bulunur. Bu paketler belirli bedava internet kampanyaları ile de ilişkilendirilir. Bunun amacı müşteri ağını çoğaltabilmek ve abone sayısını arttırabilmektir. En güncel Vodafone bedava internet kampanyalarında haberdar olabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi