2021 Yılında Ev Dekorasyon Trendleri

2021 Yılında Ev Dekorasyon Trendleri

2021 Yılında Ev Dekorasyon Trendleri
2021 Yılında Ev Dekorasyon Trendleri Ataturk Haber
Bu içerik 633 kez okundu.

 

2021 yılının gelmesine oldukça az bir zaman kaldı ve gelecek olan yıl için modalar şimdiden boy göstermeye başladı. Bu yıl içerisinde evini baştan dekore etmek ya da yeni bir eve taşınmak isteyen kişiler için bazı öneriler bulunuyor. 2021 yılında ev dekorasyon trendleri şimdiden birçok kişi tarafından ilgi görmeye başladı. Artık sıradan evlerden uzaklaşmaya ve kendinize daha farklı yaşam alanları yaratmaya var mısınız? Öyleyse yazımızı inceleyin ve kendiniz için tercih etmek istediğiniz dekorasyon fikrini hemen hayata geçirin. Evin içerisindeki küçük bir dokunuşun hayatınıza nasıl etki ettiğini göreceksiniz. Enerjinizin değişimi her alanda size iyi gelecektir.

Katlı Halı Modelleri

2021 yılında ev dekorasyon trendleri arasında farklı renklerin bir araya geleceği halılar bulunuyor. Şerit halinde farklı renklerin birleşimi ile oluşturulan bu halıları oldukça sık görmeye başlayacaksınız. Oturma odasınaveya yatak odasına renk katmak isteyen kişiler bu halıları tercih edebilirler. Özellikle içerisinde bulunan renklerin zıt oluşu ile bu halılar ön plana çıkacaktır. Ayrıca katmanları içerisinde üst kısımda daha kalın yapılı bir halı bulunuyor. Alt tarafındaki ince yapılı halı ile de oldukça hoş bir uyum sağlanmış oluyor. Değişik renklerin uyumu halılarla oldukça dikkat çekecek.

Yeni Tavan Modelleri

2021 yılında sıradan ve eski tavan modellerine elveda diyebilirsiniz. Artık tasarımlardan yapılmış ve salonlara bambaşka bir hava getirecek tavan modelleri tren oluyor. 2021 yılında ev dekorasyon trendleri tavanlarda da farklılık yaratmaya başlıyor. Tavanınızı kendi isteğinize göre istediğiniz malzeme ile yaptırabilmeniz mümkün. Doğal taşlar ya da tuğlalar kullanabilir ve daha çok spor şıklık elde edebilirsiniz. Üstelik bu modelin kenarlarından yaptıracağınız spot ışıkları ile de oldukça dikkat çekici bir salona sahip olabilirsiniz.

Eğer daha spor bir tavan isterseniz ahşap kullanımı gerçekleştirebilir ve bu uyumu yakalayabilirsiniz. Ancak bu durumda salondaki duvarların açık renk ve evin havadar olması önemlidir. Koyu bir ahşap rengi ile istenilen görünüm elde edilmeyebilir. Salondaki ferahlığı koruyabilecek şekilde renk ve model seçimleri gerçekleştirilmelidir.

Zıt Renklerin Birleşimi

Zıt renkler bir arada kullanılır mı hiç cümlesi artık tarihe karışıyor. “Ona o renk uyar mı?” Evet Uyar! Yeni yıl zıt renklerin birleşimi ile artık hoş bir görünüm elde etmeyi amaçlıyor. 2021 yılında ev dekorasyon trendleri içerisinde zıt renklerin aynı ortamda kullanıldığını çok göreceksiniz. Renk uyumuna dikkat eden ve farklı renkleri tercih etmeyen kişiler artık başka fikirlere kapılarını açabilirler. Çünkü zıt renkler zihinde canlanılan görüntünün aksine oldukça hoş ve spor görünümleri yakalamada yardımcı oluyor. Salon, yatak odası ve mutfak gibi evin farklı alanları içerisinde zıt renk uyumunu deneyebilir ardından tüm ev için uygulayabilirsiniz. Renkler ile canlanacak ve kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz.

Duvar Kağıtlarına Yer Açın

2021 yılında ev dekorasyon trendleri arasında ışıltılı ve renkli duvar kağıtları bulunuyor. Mat renklerin kullanımı azalacak ve kişiler parlak renklere daha çok şans verecek. Evde daha çok vakit geçirildiği için kişiler artık enerjilerinin bütününü evde toparlamaya çalışıyor. Bu nedenle parlak renk kullanımı ile daha canlı bir ortam elde edilmeye çalışılacak. Özellikle duvar kağıtlarındaki farklı renk ve modeller kişilerin ilgisini çekebilir. Yeni duvar kâğıdı modelleri içerisinde simli ve ışıltılı modeller bulunuyor. Gösterişi seven ve salonunda yer vermek isteyen kişiler için oldukça hoş bir seçim olacaktır. Salondaki tüm havayı değiştirecek ve bambaşka bir alan elde etmenizi sağlayacaktır.

Kaynak : https://azdekorasyon.com/ev-dekorasyon-fikirleri-ve-onerileri/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi